Katalog firm

Zeus

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, załatwiającym w imieniu rodziny wszelkie formalności urzędowe. Zasiłek pogrzebowy wypłacamy w 15 minut. Organizujemy transport zwłok, kremacje, oprawę muzyczną pogrzebu.

Trumny

Aż w dwóch punktach w Katowicach można znaleźć doskonałe zakłady pogrzebowe należące do firmy AARON&ZEUS. Są to miejsca o niezwykle pozytywnej opinii, którą mogą potwierdzić wszyscy ich byli klienci. Oba zakłady pogrzebowe działają przez całą dobę, dzięki czemu nie ma zlecenia, które zostałoby ominięte. Bez względu na to o której godzinie ktoś dowie się o tragedii, zawsze może uzyskać potrzebną pomoc.
Zatem jeżeli chodzi o organizację miejsca na cmentarzu lub zakup trumny i znajdujący się tam zakład pogrzebowy firmy AARON&ZEUS na pewno pomogą. Ich usługi są kompleksowe i dotyczą zorganizowania zarówno pogrzebu, jak i kremacji. Bez względu na to jakiej wiary była osoba zmarła, lub w jakiej wierze chce pochować ją rodzina, firma pogrzebowa AARON&ZEUS na pewno dostosuje się do życzeń.
Korzystając z usług tej firmy można mieć pewność, że cały ciężki okres zaraz po utracie osoby bliskiej, będzie łatwiejszy. Sprawia to, że jest to firma pogrzebowa, do której na pewno należy się zgłosić. Więcej informacji odnośnie dostępnych modelach trumien znajdziesz na stronie http://www.pogrzeby-katowice.pl/uslugi/trumny/.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502759971


Podobne firmy

A-AAron

Zakład pogrzebowy, legitymujący się ogromnym doświadczeniem zawodowym, świadczy usługi pogrzebowe i kremacyjne. Obsługuje członków różnych wiar wyznaniowych, niezależnie od regionu i miejsca zgonu. Fi...