Katalog firm

Kategorie


Zeus

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, załatwiającym w imieniu rodziny wszelkie formalności urzędowe. Zasiłek pogrzebowy wypłacamy w 15 minut. Organizujemy transport zwłok, kremacje, oprawę muzyczną pogrzebu.

Międzynarodowy transport zwłok

Zakład pogrzebowy AARON&ZEUS świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe oraz zajmuje się załatwianiem spraw dotyczących kremacji. Jego oferta nie ogranicza się tylko do chrześcijan, ale jest kierowana do różnych grup wyznaniowych, bez względu na miejsce zgonu. Firma znajduje się w dyspozycji klientów przez całą dobę i bardzo dba o terminowość wykonywanych usług.
Ponadto, wszelkie sprawy pogrzebowe i formalności odbywają się w możliwie jak najdogodniejszej atmosferze, by odciążyć osoby pogrążone w żałobie od dodatkowych stresów i okazać im odpowiedni szacunek. Zakład pogrzebowy zajmuje się załatwianiem wszystkich spraw urzędowych dotyczących pogrzebu, wypłacaniem zasiłków pogrzebowych w czasie 15 minut oraz oprawą muzyczną. Wszystkie te i inne, niewymienione powyżej, usługi firma świadczy bezpłatnie.
Natomiast do płatnych ofert należą m. in. międzynarodowy transport zwłok, kremacje, ekshumacje, dekoracje kwiatowe tradycyjne oraz florystyczne i przewóz uczestników pogrzebu oraz przygotowanie osoby zmarłej do pochówku.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502759971


Podobne firmy

A-AAron

Zakład pogrzebowy, legitymujący się ogromnym doświadczeniem zawodowym, świadczy usługi pogrzebowe i kremacyjne. Obsługuje członków różnych wiar wyznaniowych, niezależnie od regionu i miejsca zgonu. Fi...