Katalog firm

Zeus

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, załatwiającym w imieniu rodziny wszelkie formalności urzędowe. Zasiłek pogrzebowy wypłacamy w 15 minut. Organizujemy transport zwłok, kremacje, oprawę muzyczną pogrzebu.

Organizacja pogrzebu

Nasza firma pogrzebowa Katowice AARON&ZEUS zorganizuje dla Państwa uroczysty i elegancki pochówek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zorganizowana przez nas uroczystość znajduje się na najwyższym poziomie. Każdą usługę wykonujemy przy zachowaniu pełnej terminowości. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę. W każdej sytuacji gwarantujemy szacunek dla zmarłego oraz żałobników.
Organizujemy uroczystość pogrzebową od początku do końca. Załatwiamy niezbędne formalności, przygotowujemy zmarłego do pochówku, a także zapewniamy oprawę florystyczną i muzyczną. W ramach usług dodatkowych przeprowadzamy profesjonalną kremację i ekshumację zwłok oraz szczątków. Wypłacamy zasiłek pogrzebowy niemal natychmiast. Większość świadczonych przez nas usług jest darmowa. Staramy się, aby usługi odpłatne kosztowały absolutne minimum.
Dbamy o dobro i spokój osób, które nam zaufały. Pomagamy przetrwać ciężkie chwile np. poprze obsługę żałobników, czy też organizację komfortowego transportu mini-busami.

Kontakt

Ulica: Gliwicka 101

Kod: 40-854

Miejscowość: Katowice

http://www.pogrzeby-katowice.pl/

E-mail:

Tel.: 502759971


Podobne firmy

A-AAron

Zakład pogrzebowy, legitymujący się ogromnym doświadczeniem zawodowym, świadczy usługi pogrzebowe i kremacyjne. Obsługuje członków różnych wiar wyznaniowych, niezależnie od regionu i miejsca zgonu. Fi...