Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design to profesjonalna firma, która specjalizuje się w przyciemnianiu szyb. Jeżeli chcecie, aby solidni ludzie zajęli się takimi usługami, to zachęcamy Was do wizyty w naszej siedzibie. Wszystkim naszym klientom oferujemy niskie ceny oraz najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Folie okienne

AMS Car Design to firma oferująca przyciemnianie szyb samochodowych, montaż folii ochronnych i antywłamaniowych w samochodach i budynkach, a także wymianę uszkodzonych szyb w samochodach. Nasze folie okienne Łódź sprawdzą się szczególnie w przypadku osób, które poszukują sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa w budynkach prywatnych oraz publicznych.
Tego typu zabezpieczenia znacznie obniżają ryzyko włamania, a także uszkodzenia szyb w wyniku działania niekorzystnych warunków pogodowych, np. silnie wiejących wiatrów. Folie okienne to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby ochronić swój dobytek przed złodziejami. Ich montaż jest znacznie tańszy od specjalnych okien antywłamaniowych, a jednocześnie zapewnia skuteczne zabezpieczenie przed włamaniami czy aktami wandalizmu.
Więcej o zaletach folii ochronnych oraz dostępnych produktach można dowiedzieć się zaglądając na stronę internetową firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z proponowanymi produktami.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

Budotrans

Potrzebne ci części do ciężarówek marki Daf, Renault, Scania lub wielu innych? Budotrans to odpowiednie dla ciebie miejsce, jednocześnie okazja by rzeczywiście znaleźć części jakie de facto spełnią ja...