Katalog firm

Sleep Art

Chcesz czuć się pięknie niezależnie od pory dnia? Pragniesz czarować siebie i innych nawet wieczorową porą czy późną nocą? W takim razie już teraz skomponuj swój idealny komfortowy strój w sklepie Sleep Art. Zaopatrz się w jakościowe piżamy, koszule nocne i szlafroki, by zawsze czuć się pięknie i atrakcyjnie.

Szlafrok damski długi z kapturem

Sleep Art to nie są zwykłe piżamy. To są wyjątkowe ubrania, które chce się na sobie nosić i czerpie się z tego olbrzymią przyjemność. Każda kobieta zasługuje na to, by zawsze czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo.
A każda kobieta może tak właśnie się poczuć, zakładając na siebie jedną z propozycji Sleep Art, gdyż każdy produkt tej marki jest unikatowym projektem będącym symbolem prawdziwej miłości do mody, sztuki i tego, co po prostu piękne.
Pierwszą kategorię w ofercie marki tworzą różnorodne piżamy damskie, jednakże od razu po ich wyborze warto dopasować do nich uroczy szlafrok damski długi z kapturem. Dodatkowy kaptur i dłuższe rękawy zapewniają świetną funkcjonalność. Szlafroki z tej grupy produktów są super wygodne i idealne do noszenia na co dzień, ale przy tej swojej praktyczności zachowują naprawdę niezwykły wygląd i widać, że po prostu mają swój niepowtarzalny charakter. Mogą być noszone solo albo z innymi ubraniami. Wraz z każdą piżamą ze sklepu Sleep Art stworzą wprost nierozerwalny duet.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

Producent skarpet Megi

Serdecznie zapraszamy do Megi, jeżeli interesują Was najlepszej jakości skarpety. Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić Was o wysokiej jakości naszych produktów, które cieszą się wielką popularnoś...