Katalog firm

AMS Car Design

AMS Car Design to profesjonalna firma, która specjalizuje się w przyciemnianiu szyb. Jeżeli chcecie, aby solidni ludzie zajęli się takimi usługami, to zachęcamy Was do wizyty w naszej siedzibie. Wszystkim naszym klientom oferujemy niskie ceny oraz najwyższą jakość obsługi. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Wymiana szyb w aucie

AMS Car Design to rzetelna i godna polecenia firma, która oferuje swoim klientom profesjonalne przyciemnianie szyb w bardzo atrakcyjnej cenie. Przyciemniane szyby mają bardzo wiele zalet, dlatego też warto skorzystać z ich dobrodziejstwa, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość w realizacji podjętych zleceń. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości materiałów od renomowanych producentów, dzięki czemu mają Państwo 100% pewność, że przyciemnione szyby będą Wam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Najbardziej wymagającym klientom polecamy niezawodne folie 3M, Global i Llumar.
Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy także przyciemnianie folią Bruxssafol oraz Sun-gard, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Na wszystkie nasze usługi oferujemy 12 miesięczną gwarancję, która jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości i niezawodności. Polecamy także szyby samochodowe Łódź, które oferujemy w rozsądnej cenie.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

Budotrans

Potrzebne ci części do ciężarówek marki Daf, Renault, Scania lub wielu innych? Budotrans to odpowiednie dla ciebie miejsce, jednocześnie okazja by rzeczywiście znaleźć części jakie de facto spełnią ja...