Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Jeśli chcesz zlecić koszenie trawy w Łodzi lub okolicy, zapoznaj się z ofertą P.P.H.U. Ład na stronie. Firma działa na rynku od wielu lat, świadcząc usługi ogrodnicze i nie tylko. Oferuje też porządkowanie terenów, odśnieżanie i wyburzanie budynków. Dysponuje nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą.

Usługi ogrodnicze

Dla wielu osób zadbanie o swój ogród, park czy nawet trawnik, jest czymś nie tylko skomplikowanym ale również wręcz czasochłonnym zajęciem, do którego nie posiadają zresztą odpowiedniego podejścia czy żadnego doświadczenia. Dlatego też firma P.P.H.U "ŁAD" już niejednokrotnie zaprezentowała swoje możliwości gdy chodzi o usługi ogrodnicze w Łodzi, co za tym idzie precyzują ją najwyższa jakość i standard swoistego działania.
Oczywiście dla nas usługi ogrodnicze Łódź to nie tylko zadanie jakie realizujemy w ściśle określony sposób, to również umiejętności oraz predyspozycje jakie posiadamy w tym aspekcie. Dodatkowo dysponujemy niezbędnym sprzętem i narzędziami, dzięki czemu usługi ogrodnicze w Łodzi z naszym udziałem, są realizowane sprawnie i zgodnie ze swoistym przeznaczeniem.
Zawsze gwarantujemy najwyższy standard oferowanych usług, oferując najkorzystniejsze do tego warunki współpracy, zatem warto zgłosić się do nas jednocześnie niech o państwa ogród lub trawnik zadbają osoby, które posiadają odpowiednie predyspozycje i kompetencję.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357