Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Krem z buraków

Stworzyliśmy Wekownię, by oferować Państwu dokładnie te same dania, wegańskie potrawy, pasty i smarowidła, które do tej pory mogli jadać wyłącznie klienci naszej restauracji Bawełna. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom ludzi w czasach pandemii.
Sprawiliśmy, że nasz restauracyjny hit, czyli krem z buraków, mógł trafić do polskich domów pomimo czasowego zamknięcia lokali gastronomicznych. Pandemia trochę mniej nam teraz doskwiera, ale nasz sklep wcale nie kończy swojej działalności. Wręcz przeciwnie! Już teraz oferta Wekowni jest mocno rozbudowana, a jej absolutnym bestsellerem stały się zupy.
Nie tylko te pomidorowe. Zachęcamy do odkrycia nowych zupowych smaków wraz z naszym kremem z buraka, sprzedawanym w słoikach o gramaturze 480 lub 670 g. Wyróżnia go głęboki ciemny kolor i intensywny ciekawy zapach. Krem z buraków nie ma w sobie mięsa, dlatego nadaje się jak najbardziej dla wegetarian. Aby go zjeść, wystarczy go podgrzać. Zamówienia na krem i inne dania wystarczy składać w naszym internetowym sklepie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...