Katalog firm

Kategorie


Nas Troje

Obawiasz się samego porodu, ewentualnie pierwszy raz czekają ciebie narodziny dziecka? Szkoła rodzenia Nas Troje, to nie tylko alternatywa ale również odpowiednie miejsce, do tego by przygotować nas do samego porodu. Pewnie, że organizowane przez nas kursy, pozwolą na uzyskanie niezbędnego w tym zakresie wsparcia.

Szkoła rodzenia

W dalszym ciągu nie wiemy, czego możemy się spodziewać nie tylko w okresie ciąży ale zwłaszcza samego porodu i narodzin dziecka, dlatego wielu rodziców powinno rozważyć zapisanie się na odpowiedni co do tego kurs. Nas Troje to nie tylko szkoła rodzenia w Łodzi, to przede wszystkim doświadczenie oraz adekwatne pod tym względem przygotowanie przyszłych rodziców na to co najzwyczajniej w świecie ich czeka.
Pewnie, że nasza szkoła rodzenia w Łodzi zawsze dba o dobre samopoczucie przyszłych rodziców, a nawet stara się zmienić ich dotychczasowy tok myślenia, w końcu boimy się samego bólu czy też porodu, co zresztą nie stanowi żadnego zaskoczenia. Warto zatem zgłosić się do nas, i przekonać się dlaczego szkoła rodzenia Łódź jaką prowadzimy, to w pełni ciekawe rozwiązanie, możliwość pozyskania wielu cennych oraz potrzebnych informacji, a nawet rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z samym porodem.
Niech nasza szkoła rodzenia, pomoże ci oraz wesprze w jakże ważnej i zbliżającej się chwili, którą są narodziny dziecka.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

http://nas-troje.ipt.pl/

E-mail: szenicka@renoma-med.pl

Tel.: 797-422-408