Katalog firm

A-AAron

Zakład pogrzebowy, legitymujący się ogromnym doświadczeniem zawodowym, świadczy usługi pogrzebowe i kremacyjne. Obsługuje członków różnych wiar wyznaniowych, niezależnie od regionu i miejsca zgonu. Firma AAron zapewnia bezstresowe załatwienie spraw niezbędnych do zorganizowania ceremonii pogrzebowej.

Organizacja pogrzebu

AARON&ZEUS to usługi pogrzebowe Katowice dla osób każdego wyznania. Na wysoką jakość świadczonych przez nas usług wpływ ma nie tylko bogate doświadczenie, ale również obowiązkowość i sumienność. Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie. Gwarantujemy szacunek do zmarłego oraz osób pogrążonych w żałobie.
Dążymy do tego, aby klienci czuli nasze wsparcie na każdym etapie współpracy. Proponowane przez nas usługi są realizowane w sposób kompleksowy. Zapewniamy korzystne ceny i bezproblemowy kontakt. Możemy wypłacić Państwu zasiłek pogrzebowy w kilka minut. Jesteśmy bardzo wyrozumiali i doskonale rozumiemy, że nie każdy posiada fundusze potrzebne do organizacji godnego pochówku. Zawsze staramy się przedstawić najbardziej ekonomiczne rozwiązania.
W skład świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. całodobowy transport zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, kremacja zwłok, ekshumacja zwłok, obsługa i transport gości weselnych, udokumentowanie uroczystości na fotografiach, oprawa florystyczna, a także wiele więcej.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, załatwiającym w imieniu rodziny wszelkie formalności urzędowe. Zasi...