Katalog firm

Voltaic System

Firma Voltaic System posiada wieloletnie doświadczenie w innowacyjnym sposobie pozyskiwania energii słonecznej. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm, pragnących zainwestować w kapitał fotowoltaiczny. Współpracując z profesjonalną firmą zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Fotowoltaika dla domu

Jeżeli planujesz obniżyć koszty rachunków za prąd możesz skorzystać z innowacyjnego rozwiązania jakim jest fotowoltaika Olsztyn. Jest to nowoczesny sposób na tani i przyjazny środowisku sposób na pozyskiwanie energii elektrycznej.
Niezależnie od pogody pozyskiwana jest ona przez cały rok, a dzięki nadwyżkom w sezonie letnim nadaje się do wykorzystania w okresie jesienno-zimowym. Nasi klienci są zadowoleni i to na ich zdaniu dopracowujemy wszelkie szczegóły w montażu paneli. Jako lokalna firma fotowoltaika Olsztyn jest ofertą na najwyższym poziomie, aby użytkowanie jej było bezpieczne i sprawnie funkcjonowało przez wiele lat, dając komfort z korzystania z niej.
Jesteśmy zaufaną firmą, która oferuje całodobowy monitoring instalacji oraz jej parametrów. Nasi doświadczeni serwisanci w każdej chwili są gotowi naprawić ewentualne usterki. Gwarantujemy 25-letnią gwarancję, dodatkowo oferujemy pomoc związaną z formalnościami w kwestii zgłoszenia do zakładu energetycznego oraz pozyskiwaniem dotacji w programie MÓJ PRĄD.

Kontakt

Ulica: Partyzantów 1/2

Kod: 10-522

Miejscowość: Olsztyn

www: https://voltaicsystem.pl/

E-mail: biuro@voltaicsystem.pl

Tel.: 533096886