Katalog firm

Voltaic System

Firma Voltaic System posiada wieloletnie doświadczenie w innowacyjnym sposobie pozyskiwania energii słonecznej. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak również do firm, pragnących zainwestować w kapitał fotowoltaiczny. Współpracując z profesjonalną firmą zapewniamy usługi na najwyższym poziomie.

Dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych

Zakładając instalacje fotowoltaiczne Ełk dbamy o każdy szczegół oraz oferujemy pomoc na każdym etapie inwestycji. Zaczynając od kwestii finansowych poprzez projektowanie oraz montaż paneli słonecznych. Do ich instalacji klienci indywidualni mogą skorzystać z płatności gotówkowej lub abonamentu, rozłożonego na raty i w wygodny sposób go spłacać. Szczegółów dowiesz się na stronie https://voltaicsystem.pl/fotowoltaika-elk/.
Dodatkowo jest możliwość uzyskania dofinansowania 5000 w programie "Czyste powietrze" lub uzyskać ulgę termomodernizacyjną, która oferuje upust zależnie od indywidualnej stawki podatku dochodowego od 17% do 32% wartości inwestycji. W razie ewentualnych usterek nasza firma zapewnia pomoc w naprawie, dzięki 25-letniej gwarancji. Ich występowanie jest bardzo rzadkie, mimo to może się zdarzyć nieoczekiwany błąd w dostawie prądu.
Kierujemy naszą ofertę do indywidualnych klientów oraz do małych oraz większych firm, pragnących w ekologiczny i tani sposób dostarczać energię do swoich magazynów przez długi czas. Wybierając fimę Voltaic System wybierają Państwo wysoką jakość materiałów oraz usług instalacji fotowoltaicznych.

Kontakt

Ulica: Partyzantów 1/2

Kod: 10-522

Miejscowość: Olsztyn

www: https://voltaicsystem.pl/

E-mail: biuro@voltaicsystem.pl

Tel.: 533096886