Katalog firm

Tukan

Poszukujesz wyjątkowych mebli? Świetnie trafiłeś. Wykonujemy wszelkie zabudowy na zamówienie. Żadna przestrzeń nie stanowi dla nas problemu. Pomieszczenia prywatne, powierzchnie biurowe. Tukan dobiera każdy element do potrzeb i wymagań klienta. Poznaj nasze realizacje, skontaktuj się z nami i dodaj smaku swoim wnętrzom.

Szafy

Dzisiejsza rzeczywistość nieustannie zachęca nas do kupowania coraz to nowszych rzeczy. Szczególnie jeśli mowa o odzież – tu sprzedawcy dają nam niezliczone możliwości wyboru. Od natłoku ubrań może rozboleć głowa. Wie o tym niejedna kobieta, która otwierając szafę zastanawia się, gdzie zmieścić kolejną parę butów czy nową sukienkę.
Najlepszym rozwiązaniem będą pojemne szafy Lublin od cenionego sprzedawcy – Tukan. Oferujemy szafy wszelkiego rodzaju, wykonywane pod indywidualne zamówienie naszego Klienta. Istnieje możliwość wyboru właściwego dla Państwa pokoju koloru, rodzaju drzwi – przesuwnych bądź otwierane standardowo, a także typu laminatu. Posiadamy w swojej ofercie między innymi płyty takich firm jak Kronopol, Kronospam i wiele innych znanych i polecanych producentów.
Specjalizujemy się także w wykonywaniu szaf do nietypowych pomieszczeń – np. z sufitami ustawionymi pod skosem. Możemy dodatkowo na życzenie Klient przygotować każdą szafę tak, aby od chwili wstawienia do pokoju była gotowa do użytku. Mowa tu o wyposażeniu w wieszaki, kosze wiklinowe, haczyki, lustra i inne. Zapraszamy do nas już teraz, po najlepszy szafy w Lublinie!

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

MS Meble

Coraz więcej ludzi zamawia meble na wymiar, dzięki temu mogą zakupić dokładnie takie meble jakie im się marzą. Nasza firma MS Meble oferuje wykonanie takich mebli. Pracujemy na najwyższej jakości sprz...

Meble Brzeziński

Skorzystaj z usług profesjonalnego stolarza. Wyroby na najwyższym poziomie dostarczy Ci Andrzej Brzeziński. Meble dla wymagających klientów indywidualnych oraz firm. Pomożemy w zaprojektowaniu Twoich...