Katalog firm

Tukan

Poszukujesz wyjątkowych mebli? Świetnie trafiłeś. Wykonujemy wszelkie zabudowy na zamówienie. Żadna przestrzeń nie stanowi dla nas problemu. Pomieszczenia prywatne, powierzchnie biurowe. Tukan dobiera każdy element do potrzeb i wymagań klienta. Poznaj nasze realizacje, skontaktuj się z nami i dodaj smaku swoim wnętrzom.

Meble kuchenne

To, jak ważny dla każdego jest wygląd kuchni, wiemy nie od dziś. Dobrze rozumiemy Twoje potrzeby, ponieważ w branży meblowej działamy już od wielu lat. Każdorazowo jednak podchodzimy do klienta na nowy sposób, kierowany dokładnie potrzebami tej konkretnej osoby, czy też rodziny.
Wykonujemy dla Was meble kuchenne w Lublinie zgodnie z tym, czego sobie zażyczycie. Nie ma dla nas rzeczy nie do zrobienia. Więc nawet jeśli Twój pomysł na wnętrze wydaje Ci się fanaberią, śmiało możesz nam go przedstawić. Realizowaliśmy już wiele niepowtarzalnych pomysłów, które wzbogaciły nasz warsztat i sposób myślenia o ideach naszych odbiorców. Właściwie meble kuchenne z Lublina to produkt, który cieszy się u nas największym zainteresowaniem. Ludzie codziennie dzwonią i pytają o tego typu usługę, jak wykonanie zabudowy kuchennej.
Jesteśmy stale dostępni dla Ciebie. Dlatego zadzwoń do nas w tym momencie. Porozmawiajmy o meblach kuchennych w Lublinie. A nasze dane do kontaktu znajdziesz po kliknięciu w odnośnik http://www.mebletukan.pl/.

Kontakt

Ulica: Bursaki 6

Kod: 20-150

Miejscowość: Lublin

http://www.mebletukan.pl/

E-mail: kontakt@mebletukan.pl

Tel.: 607-452-065


Podobne firmy

Meble Brzeziński

Skorzystaj z usług profesjonalnego stolarza. Wyroby na najwyższym poziomie dostarczy Ci Andrzej Brzeziński. Meble dla wymagających klientów indywidualnych oraz firm. Pomożemy w zaprojektowaniu Twoich...

MS Meble

Coraz więcej ludzi zamawia meble na wymiar, dzięki temu mogą zakupić dokładnie takie meble jakie im się marzą. Nasza firma MS Meble oferuje wykonanie takich mebli. Pracujemy na najwyższej jakości sprz...