Katalog firm

Teofilów S.A.

Teofilów S.A. sprzedaje najlepsze polskie dzianiny. Charakteryzują się one pięknymi wzorami, ogromnym wyborem tkanin oraz dobrą jakością. Siedziba tej firmy mieści się w Łodzi, czyli samym centrum przemysłu włókienniczego. Firma oferuje również sprzedaż online, w celu usatysfakcjonowania wszystkich klientów.

Welur drukowany

Teofilów S.A. jest łódzką firmą specjalizującą się w tworzeniu wysokojakościowych dzianin. Tworzy je już od pięćdziesięciu lat. Przez ten czas firma stopniowo rozszerzała swoją ofertę usług, dochodząc do momentu, w którym jest w stanie zaproponować klientom dzianiny najróżniejszego typu: te dresowe, bawełniane, poliestrowe albo nawet z recyklingu. Dowiedz się więcej na stronie https://najlepszedzianiny.pl/dzianiny/welur/drukowany.
Ważnym punktem jej oferty jest welur drukowany (alternatywa dla weluru jednokolorowego). Klient, który się na niego zdecyduje, będzie mógł sam określić różne składające się na niego właściwości. Przy tworzeniu zamówienia na ten typ weluru ustali sobie jego kolor, mogąc przebierać w naprawdę ciekawych i zróżnicowanych wzorach.
Następnie wybierze odpowiadający mu skład surowcowy, otrzymując do wyboru różne mieszanki bawełny i poliestru. Welur drukowany występuje też w różnych szerokościach i odmiennych wariantach cenowych. Podobnie jest zresztą z innymi materiałami zapewnianymi przez Teofilów S.A. Zamówienia można składać wygodnie na stronie internetowej należącej do marki.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to producent włókniny odznaczający się doświadczeniem nie tylko w produkcji tekstyliów, ale również w handlu. Zatrudnienie znajdują tu jedynie najlepsi fachowcy, a ich zaangażowanie spraw...

Adamex Druk

Drukarnia Adamex w swojej ofercie umożliwia zrealizowanie każdego indywidualnego wzoru. Oferuje nadruk na tkaninach i dzianinach w wielu wzorach i kolorach. Wychodzi na przeciw każdemu oryginalnemu za...