Katalog firm

Teofilów S.A.

Teofilów S.A. sprzedaje najlepsze polskie dzianiny. Charakteryzują się one pięknymi wzorami, ogromnym wyborem tkanin oraz dobrą jakością. Siedziba tej firmy mieści się w Łodzi, czyli samym centrum przemysłu włókienniczego. Firma oferuje również sprzedaż online, w celu usatysfakcjonowania wszystkich klientów.

Dzianina interlock

Wielbicielom bawełny organicznej z pewnością znana jest dzianina interlock. Ten szczególny rodzaj mięciutkiego, przyjemnego dla skóry materiału kojarzy się głównie z bielizną niemowlęcą.
Cechą, która odróżnia dzianinę interlock od innych tkanin dzianinowych jest jest splot, który z obu stron ma identyczną fakturę. Mówią się o niej, że jest tak zwaną dzianiną dwułożyskową. Jest to tkanina bardzo miękką i elastyczna, w której składzie znajdziemy tylko czystą bawełną organiczną. Dzianina interlock jest dostępna w kilku gramaturach - od najcieńszych 145 i 150 g, poprzez uniwersalne 170 i 185 g, aż po najgrubsze 225 g. W zależności od zastosowania można wybierać spośród wymienionych grubości.
Interlock organiczny to idealny materiał na odzież przeznaczoną dla najmłodszych. Miękkie, elastyczne tworzywo, wytwarzane z bawełny pochodzącej z upraw ekologicznych to wymarzony materiał na body, śpioszki, rampersy, pajacyki a nawet spodenki dla noworodków i niemowląt. Starsze dzieci i dorośli także pokochają topy z tego delikatnego i bezpiecznego włókna. Wystarczy tylko wybrać kolor odpowiedni dla siebie i można rozpoczynać szycie!

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Drukarnia Adamex w swojej ofercie umożliwia zrealizowanie każdego indywidualnego wzoru. Oferuje nadruk na tkaninach i dzianinach w wielu wzorach i kolorach. Wychodzi na przeciw każdemu oryginalnemu za...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to producent włókniny odznaczający się doświadczeniem nie tylko w produkcji tekstyliów, ale również w handlu. Zatrudnienie znajdują tu jedynie najlepsi fachowcy, a ich zaangażowanie spraw...