Katalog firm

ST Rentcar

Chcąc ograniczyć koszty utrzymania pojazdu, warto rozważyć długoterminowy wynajem auta. ST Rentcar w swej ofercie posiada wiele modeli aut zarówno prywatnych, jak i dostawczych, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby fizyczne, ale też przedsiębiorcy. Przy długoterminowym wypożyczeniu firma udziela atrakcyjnych rabatów.

Wypożyczalnia aut

Chcesz szybko gdzieś pojechać, ale nie masz samochodu? Twoje auto jest w warsztacie bądź chwilowo nie możesz z niego korzystać? W takim razie skorzystaj z naszej oferty! Nasza wypożyczalnia aut Łódź szybko udostępni Tobie jeden z samochodów, który znajduje się w naszej flocie. Będziesz mógł wszędzie dojechać i cieszyć się bezpieczną oraz wygodną jazdą.
W naszej ofercie wynajmu znajdują się samochody z różnych klas. Dzięki temu każdy może wybrać odpowiednie auto dla siebie. Na życzenie klienta możemy wyposażyć wypożyczony samochód w bezpieczny fotelik samochodowy bądź nowoczesny gps. Oferujemy najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. U nasz wypożyczysz samochód szybko bez żadnych zbędnych formalności. Oferujemy niskie ceny oraz nie pobieramy opłaty wstępnej.
Po prostu przychodzisz do nas, wybierasz odpowiedni dla siebie samochód i możesz jechać w trasę! Wiemy, że czasami czas ma bardzo duże znaczenie! Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, to skontaktuj się z nami telefonicznie bądź odwiedź nas osobiście.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800


Podobne firmy

SOS Krzysztof Wojciechowski

Każdy kto kieruje samochodem wie jak stresujące są wypadki, kolizje czy usterki na drodze. Warto mieć zaufany kontakt, do którego można się zwrócić w przypadku sytuacji, z którą nie możemy poradzić so...