Katalog firm

ST Rentcar

Chcąc ograniczyć koszty utrzymania pojazdu, warto rozważyć długoterminowy wynajem auta. ST Rentcar w swej ofercie posiada wiele modeli aut zarówno prywatnych, jak i dostawczych, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby fizyczne, ale też przedsiębiorcy. Przy długoterminowym wypożyczeniu firma udziela atrakcyjnych rabatów.

Wynajem samochodów

ST Rentcar to profesjonalna wypożyczalnia samochodów Łódź, która oferuje krótko- i długoterminowy wynajem samochodów. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Działa cały tydzień i przez całą dobę. Dysponuje bogatą flotą pojazdów osobowych wielu marek wyposażonych w nawigację GPS, foteliki dla dzieci i inne dodatki.
Każdy z nich jest czysty, sprawny technicznie i gotowy do jazdy. Na klientów czekają między innymi modele miejskie, rodzinne kombi, limuzyny, van-y i 9-osobowe busy. Firma gwarantuje minimum formalności i atrakcyjne rabaty przy średnio- i długoterminowym wynajmie samochodu. Nie pobiera kaucji. Ostateczna cena obejmuje ubezpieczenie, serwisowanie, koszt rezerwacji i podstawienia pojazdu na lotnisko.
Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar udostępnia auta zastępcze z OC sprawcy. Świadczy usługi transportowe na terenie całej Polski. Na ofertę składa się również holowanie pojazdów osobowych, dostawczych i busów. Firma zapewnia profesjonalną obsługę i pomoc w wyborze auta dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800


Podobne firmy

SOS Krzysztof Wojciechowski

Każdy kto kieruje samochodem wie jak stresujące są wypadki, kolizje czy usterki na drodze. Warto mieć zaufany kontakt, do którego można się zwrócić w przypadku sytuacji, z którą nie możemy poradzić so...