Katalog firm

ST Rentcar

Chcąc ograniczyć koszty utrzymania pojazdu, warto rozważyć długoterminowy wynajem auta. ST Rentcar w swej ofercie posiada wiele modeli aut zarówno prywatnych, jak i dostawczych, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby fizyczne, ale też przedsiębiorcy. Przy długoterminowym wypożyczeniu firma udziela atrakcyjnych rabatów.

Laweta

Co zrobić, gdy samochód w trasie odmawia dalszej jazdy? Jak przetransportować go, gdy potrzebuje natychmiastowej naprawy? Odpowiedzią na te pytania są kompleksowe usługi holownicze. I takie właśnie usługi świadczy łódzka firma ST Rentcar. Posiadamy lawetę o długości 7 metrów i ładowności 7 ton, którą możesz zobaczyć na stronie https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Pracując siedem dni w tygodniu, oferuje szybką i profesjonalną pomoc zawsze wtedy, gdy ta jest potrzebna. Laweta dostępna jest w godzinach od 8.00 do 20.00. Jej zadaniem jest bezpieczny transport samochodów poawaryjnych, a także pokolizyjnych i powypadkowych. I to bez względu na gabaryty. ST Rentcar oferuje zarówno holowanie samochodów osobowych, jak i holowanie aut dostawczych i busów. W każdej sytuacji doskonale się sprawdza, dostarczając auto pod wskazany przez klienta adres.
Zamawiając lawetę właśnie tutaj, można mieć pewność, że nie tylko szybko przyjedzie, ale też udzieli sprawnej i profesjonalnej pomocy. Doświadczona kadra ekspresowo załatwi wszystkie potrzebne formalności. Także te związane z opłaceniem holowania przez ubezpieczyciela sprawcy kolizji.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800


Podobne firmy

SOS Krzysztof Wojciechowski

Każdy kto kieruje samochodem wie jak stresujące są wypadki, kolizje czy usterki na drodze. Warto mieć zaufany kontakt, do którego można się zwrócić w przypadku sytuacji, z którą nie możemy poradzić so...