Katalog firm

ST Rentcar

Chcąc ograniczyć koszty utrzymania pojazdu, warto rozważyć długoterminowy wynajem auta. ST Rentcar w swej ofercie posiada wiele modeli aut zarówno prywatnych, jak i dostawczych, dzięki czemu z oferty mogą skorzystać nie tylko osoby fizyczne, ale też przedsiębiorcy. Przy długoterminowym wypożyczeniu firma udziela atrakcyjnych rabatów.

Auto zastępcze

Twój samochód został uszkodzony w wyniku wypadku nie z Twojej winy? Należy się Tobie auto zastępcze Łódź, którego koszt pokryje ubezpieczenie sprawcy wypadku. W naszej ofercie znajdziesz takie samochody. Zapewniamy Tobie dobrej jakości auta, które charakteryzują się idealnym stanem technicznym. Dzięki nam będziesz mógł korzystać nadal z samochodu nawet jeżeli Twoje własne auto będzie w naprawie.
Nasza firma zajmuje się nie tylko udostępnianiem aut zastępczych. Oferujemy również wynajem samochodów osobowych. Posiadamy różnorodny wybór i dzięki temu jesteśmy wstanie zapewnić naszym klientom samochód, który spełni ich oczekiwania. Jeśli chcesz gdzieś jechać z rodziną i potrzebujesz większe auto osobowe, to skontaktuj się z nami. Jesteśmy wstanie wyposażyć auto w fotelik dla Twojego dziecka, żeby zapewnić mu bezpieczeństwo.
Warto właśnie u nas wynajmować samochody, ponieważ jesteśmy wstanie zaoferować Tobie atrakcyjne ceny i rabaty. Skorzystaj z naszych usług chociaż raz, a z całą pewnością będziesz do nas wracać.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800


Podobne firmy

SOS Krzysztof Wojciechowski

Każdy kto kieruje samochodem wie jak stresujące są wypadki, kolizje czy usterki na drodze. Warto mieć zaufany kontakt, do którego można się zwrócić w przypadku sytuacji, z którą nie możemy poradzić so...