Katalog firm

StarkLAB

Młoda firma StarkLab stacjonująca w Łodzi zajmuje się drukowanie etykiet opakowań także produktów. Oferuje również usługi projektowania i copakingu, który zawiera kilka etapów pakowania i jest skierowany głównie do sklepów internetowych. Wśród produktów posiada m.in. etykiety shrink sleeve, samoprzylepne czy banderole.

Wydruk etykiet sleeve

Etykiety sleeve to nowatorskie rozwiązanie dla oznakowania danych produktów i opakowań, które pod wpływem ciepła kurczą się i przylegają do produktu, wypełniając każdą szczelinę, odpowiednią grafiką wydrukowaną na folii. Wydruk etykiet sleeve jest techniką stosowaną w wielu branżach od spożywczej aż farmaceutyczne i inne. Z całą naszą ofertą zapoznasz się na stronie http://starklab.pl/pl/pages/uslugi/.
Zastosowanie wydruku etykiet sleeve powoduje, że przedmiot, który został poddany tej metodzie, prezentuje się zjawiskowo i przyciąga uwagę każdego, kto spojrzy na dany produkt. Im bardziej przedmiot, na którym stosowany jest wydruk ma zjawiskowy kształt tym lepiej można osiągnąć satysfakcjonujący rezultat. Wydruki etykiet sleeve tworzone sa poprzez dwie metody, druku cyfrowego lub fleksograficznego.
Wydruki cyfrowe stosowane sa przy mniejszych nakładach, które nie wymagają użycia aż tylu polimerów co dodatkowo skraca czas przygotowywania finalnego produktu. Natomiast wydruk fleksograficzny zapewnia doskonałą jakość druku przy pomocy fotopolimerów i stosowane są przy dużo większych nakładach.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799


Podobne firmy

Go3 Media Interaktywne

Zależy ci na tym, aby za stworzenie twojej strony internetowej czy działania w aspekcie SEO odpowiedzialna była profesjonalna agencja reklamowa? Zatem Go3 Media to nie tylko alternatywa, ale opcja jak...

Pozeo

Przekonaj się o tym, dlaczego nasza agencja reklamowa jest tą z której usług warto skorzystać, tym samym dołącz do grona klientów jacy zawsze byli usatysfakcjonowani z jakości oferowanych usług. Można...