Katalog firm

Spektrum

Okna i drzwi to podstawa każdego domu. Jeżeli chcecie zainwestować w solidnej jakości produkty, to koniecznie musicie zapoznać się z naszą bogata ofertą. Naszą specjalizacją jest stolarka okienna oraz stolarka drzwiowa. Spektrum to firma z wieloletnią tradycją oraz bogatym doświadczeniem. Zapraszamy!

Okna drewniane

Zakup solidnych okien jest bardzo dużym wyzwaniem zwłaszcza dla tych osób, które nie mają zielonego pojęcia o stolarce okiennej. Nasza firma Spektrum to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które planują kupić nowe okna drewniane, ale niestety nie mają zielonego pojęcia na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę.
Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, dlatego też dokonując u nas zakupów mają Państwo 100% pewność, że w wasze ręce trafia najlepsze na rynku okna drewniane z najwyższej światowej półki. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najnowocześniejsze rozwiązania.
Przy zakupie naszych okien mogą Państwo liczyć także na fachowy ciepły montaż z wykorzystaniem nowoczesnych taśm paroszczelnych i paroprzepuszczalnych. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen profesjonalizm, uczciwość, rzetelność i terminowość w realizacji przyjętych zleceń, która w tej branży odgrywa bardzo ważną rolę. Więcej informacji odnośnie okien drewnianych prezentuje nasza strona http://spektrumokna.pl/okna-drewniane-bia%C5%82ystok.

Kontakt

Ulica: Wojska Polskiego 87

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://spektrumokna.pl/

E-mail: spektrumelk@gmail.com

Tel.: 506-550-041


Podobne firmy

ARM

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy ARM. Zapewniamy Wam najlepszy wybór okien do każdego domu. Dostaniecie u nas również doskonałej jakości drzwi wewnętrzne, jak również drzwi zewnętrzne. Warto...