Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Eko Sowa, istniejące na rynku od jedenastu lat, świadczy usługi z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Ponadto, w ofercie znajdują się także pompy ciepła i piece. Firma ukierunkowana jest na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale także developerów oraz firm.

Panele słoneczne

Firma Eko Sowa specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych instalacji grzewczych. Wiodącym produktem firmy są ekologiczne panele słoneczne Łódź. Na stronie www.eko-sowa.pl zaprezentowano trzy rodzaje ogniw fotowoltaicznych dostępnych w ofercie firmy, czyli panele polikrystaliczne, panele monokrystaliczne i panele cienkowarstwowe.
Firma Eko Sowa świadczy także usługi doradcze w zakresie doboru optymalnych paneli słonecznych oraz innych rozwiązań związanych z ogrzewaniem domu. Korzystając z oferty firmy Eko Sowa, można uzyskać bezpłatną wycenę danej instalacji fotowoltaicznej z uwzględnieniem ceny poszczególnych komponentów oraz ceny usługi montażowej na terenie miasta Łódź. Na stronie internetowej firmy Eko Sowa w zakładce Realizacje opublikowano przykładowe zdjęcia wykonanych przez firmę instalacji.
Natomiast w zakładce Porady klienci znajdą wiele ciekawych wpisów o charakterze poradnikowym, dotyczących systemów grzewczych, kolektorów słonecznych, klimatyzacji, rekuperacji, jak również systemów wentylacyjnych.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233