Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Eko Sowa, istniejące na rynku od jedenastu lat, świadczy usługi z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Ponadto, w ofercie znajdują się także pompy ciepła i piece. Firma ukierunkowana jest na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale także developerów oraz firm.

Fotowoltaika dla firm

Działalność wielu firm związana jest z używaniem ogromnych ilości energii. Jest to jeden z powodów dla których firmy takie mogą mieć problemy z utrzymaniem swoich zysków na wysokim poziomie.
Dlatego też fotowoltaika Łódź dla firm to rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw. Eko Sowa to firma z Łodzi, która już od 11 lat wspomaga swoich klientów na wiele różnych sposobów. W ostatnich czasach zajmuje się także montażem instalacji fotowoltaicznych. Pomaga nie tylko w dobraniu i zamontowaniu całej instalacji, ale także w zdobyciu dofinansowania do fotowoltaiki. Założenie takiej instalacji jest bowiem bardzo kosztowne i często może utrudniać przejście na bardziej ekologiczny tryb działania.
Eko Sowa to firma bardzo rzetelna, która poważnie traktuje każde zlecenie. Stara się, aby jej usługi były rozsądnie wycenione, co pomaga w nawiązaniu współpracy z klientami, którzy nie mają dużego budżetu. Na co dzień przyjmuje zlecenia od klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Dlatego też fotowoltaika z Eko Sowa to dobre rozwiązanie.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233