Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Każdy kto kieruje samochodem wie jak stresujące są wypadki, kolizje czy usterki na drodze. Warto mieć zaufany kontakt, do którego można się zwrócić w przypadku sytuacji, z którą nie możemy poradzić sobie samodzielnie. Pomoc drogowa ma silnie rozbudowaną ofertę, w której każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.

Pomoc drogowa w Tuszynie

Kolizja z innym samochodem, awaria auta uniemożliwiająca kontynuowanie podróży, problem z oponą, brak paliwa w baku daleko od najbliższej stacji benzynowej... Mamy nadzieję, że nie przytrafi się Państwu ani żadna z tych, ani żadna inna nieszczęśliwa sytuacja na drodze. Nie zmienia to jednak faktu, że powinni być Państwo na tak pechowe zdarzenie przygotowani.
Zwłaszcza że jest to naprawdę proste. Wystarczy... pamiętać o tym, jak profesjonalnie działa nasza pomoc drogowa. W ten sposób odpowiednio zareagują Państwo na każde nieprzewidziane zdarzenia na drodze. Od momentu, kiedy skontaktujecie się Państwo z nami, do naszego przyjazdu minie naprawdę niewiele czasu. Następnie zaś dołożymy wszelkich starań, by pomóc rozwiązań Państwa problem.
W najgorszym wypadku, jeżeli samochód absolutnie nie będzie nadawał się do dalszej jazdy, odholujemy go w bezpieczne miejsce. Co więcej, na naszą pomoc mogą liczyć nie tylko podróżujący samochodami osobowymi, ale również kierowcy ciężarówek i TIR-ów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej pomocy drogowej w Tuszynie bezpośrednio na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-tuszyn/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

ST Rentcar

Chcąc ograniczyć koszty utrzymania pojazdu, warto rozważyć długoterminowy wynajem auta. ST Rentcar w swej ofercie posiada wiele modeli aut zarówno prywatnych, jak i dostawczych, dzięki czemu z oferty...