Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Każdy kto kieruje samochodem wie jak stresujące są wypadki, kolizje czy usterki na drodze. Warto mieć zaufany kontakt, do którego można się zwrócić w przypadku sytuacji, z którą nie możemy poradzić sobie samodzielnie. Pomoc drogowa ma silnie rozbudowaną ofertę, w której każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Usterka pojazdu może zdarzyć się każdemu i nie dotyczy wyłącznie starszych roczników - nawet właściciele nowych samochodów mogą zmierzyć się z nagłą awarią, pękniętą oponą czy stłuczką. Nasza pomoc drogowa Łowicz stara się działać szybko i sprawnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielić państwu pomocy 24 H na dobę, bez względu na aktualną porę czy dzień tygodnia.
Swoje działania opieramy na doświadczeniu i wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu oferujemy holowanie, drobne naprawy, usługi wulkanizacyjne czy dowóz paliwa pod wskazane miejsce. Wyróżniamy się spośród innych firm, ponieważ działamy nie tylko w Strykowie i jego okolicy, ale także na łódzkim odcinku autostrady A1 i A2.
Staramy się szybko odpowiadać an telefony klientów, nie zostawiając ich bez pomocy. Wyróżniamy się dostępnością, atrakcyjnymi cenami i szerokim zakresem usług - proponujemy państwu nie tylko holowanie, ale naprawę usterki na miejscu, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z awarią bez holowania. Zapraszamy do poznania naszej oferty!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673