Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Każdy kto kieruje samochodem wie jak stresujące są wypadki, kolizje czy usterki na drodze. Warto mieć zaufany kontakt, do którego można się zwrócić w przypadku sytuacji, z którą nie możemy poradzić sobie samodzielnie. Pomoc drogowa ma silnie rozbudowaną ofertę, w której każdy kierowca znajdzie coś dla siebie.

Pomoc drogowa w Kutnie

Głównym zadaniem naszych ekip drogowych jest niesienie pomocy kierowcom, których auto było uczestnikiem kolizji lub uległo awarii. Działamy na terenie województwa łódzkiego. Przez 7 dni w tygodniu, przez 24h świadczymy usługi na łódzkich odcinkach autostrad A1 oraz A2. Z naszej pomocy mogą skorzystać zarówno posiadacze aut osobowych oraz aut ciężarowych.
Posiadamy specjalistyczny sprzęt do holowania TIR-ów oraz autobusów. Pomoc drogowa w Kutnie przygotowała dla Państwa rozbudowaną ofertę. Znaleźć w niej można holowanie maszyn budowlanych, parking TIR 24h, naprawy powypadkowe oraz usługi wulkanizacyjne. Od początku działalności na rynku, jednym z głównych priorytetów było dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów oraz zagwarantowanie im profesjonalnego wsparcia na każdym etapie współpracy.
Realizując te założenia udało się nam zdobyć uznanie wielu kierowców i otrzymywać od nich pozytywne opinie na temat świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-kutno/ oraz rodzajami pomocy, jakiej udzielamy.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

ST Rentcar

Chcąc ograniczyć koszty utrzymania pojazdu, warto rozważyć długoterminowy wynajem auta. ST Rentcar w swej ofercie posiada wiele modeli aut zarówno prywatnych, jak i dostawczych, dzięki czemu z oferty...