Katalog firm

Saunaland

Nasza firma Saunaland to jeden z najbardziej renomowanych producentów saun oraz łaźni parowych. Wyróżnia nas niezwykła dbałość o jakość oraz bezpieczeństwo, dlatego budowane przez nas sauny są wykonywane z elementów, które cechuje najwyższa jakość i doskonała precyzja wykonania. Oferujemy Państwu również profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu.

Sauny

Mając świadomość zmieniającej się mody oraz oczekiwań związanych z urządzaniem zarówno domów prywatnych oraz obiektów sportowych, hoteli, sanatoriów, czy gabinetów odnowy biologicznej, proponujemy wysokiej jakości sauny Poznań. W naszej ofercie można znaleźć zarówno sauny suchy i mokre, jak i na podczerwień "niskotemperaturowe". Powstają one z wysokiej jakości elementów wyprodukowanych przez firmy szwedzkie oraz fińskie, które od lat zaopatrują rynek we wszelkie materiały niezbędne do produkcji saun.
Nasi klienci mogą liczyć na nasze doradztwo od momentu projektowania aż po zakończenie budowy i przekazanie dokładnych wskazówek co do użytkowania produktu finalnego. Zapewniamy też niezbędny serwis saun podczas ich użytkowania. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość za rozsądną cenę, ale i na estetykę naszych produktów.
Stworzone przez nas sauny mają harmonijnie wkomponować się w najbliższe otoczenie. Ma to wpływ na stopień satysfakcji naszych klientów, a więc jest i dla nas istotnym wyznacznikiem, jak dążyć do obranych celów.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022