Katalog firm

Dwór Artusa

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, które nie tylko urzeka swoim pięknem, ale również zapewnia niezapomniane chwile. Przepiękna okolica jak również profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto decyduje się na organizację imprezy czy przyjęcia w tej lokalizacji nie będzie zawiedziony. Doświadczenie obsługi sprawia, że jest ona w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

Wesele

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, w którym każdy, kto tylko chce, może zorganizować swoje wyjątkowe wesele. Przestronna sala bankietowa została zresztą przystosowana do przygotowywania także innych typów uroczystości, taki jak chociażby komunie.
Poprzez odpowiednią jej modyfikację można też stworzyć z niej idealne miejsce na bardziej kameralny i skromny obiad weselny, który pozwoli uczcić to ważne wydarzenie wyłącznie w gronie najbliższych. Dwór Artusa spełnia marzenia wszystkich młodych par. Pozwala im bowiem tworzyć różne typy wesel - począwszy od wspomnianych już klasycznych rodzinnych obiadów, kończąc na naprawdę hucznych uroczystościach, przygotowywanych z wielką pompą. Dowiedz się więcej na stronie https://www.dwor-artusa.pl/.
Sala bankietowa wyróżnia się świetnym położeniem. Została umieszczona w Łodzi, ale na jej obrzeżach, dzięki czemu wokół niej panuje cisza i spokój, które uprzyjemniają gościom czas imprezy. Bez problemu można jednak dostać się na Dwór Artusa wprost z centrum, tak więc dojazd na miejsce wydarzenia nie będzie dla gości żadnym problemem.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Malaga

Szukasz sali weselnej, która będzie wyjątkowa? Malaga doskonale odzwierciedli Twoje potrzeby! Jesteśmy przekonani, że możemy stworzyć wymarzone wesele dla każdej młodej pary. Jeżeli chodzi o szczegóły...

Karczma Bida w Lublinie

Miłośników tradycyjnej kuchni polskiej planujących pobyt w okolicy Bogucina, Bolesławia lub Opola zachęcamy do wizyty w jednej z trzech naszych restauracji. Karczma Bida wyróżnia się niepowtarzalnym w...