Katalog firm

Dwór Artusa

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, które nie tylko urzeka swoim pięknem, ale również zapewnia niezapomniane chwile. Przepiękna okolica jak również profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto decyduje się na organizację imprezy czy przyjęcia w tej lokalizacji nie będzie zawiedziony. Doświadczenie obsługi sprawia, że jest ona w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

Sala weselna

Pomimo tego, że Dwór Artusa jest wielofunkcyjnym kompleksem bankietowym, zajmującym się planowaniem i organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń i imprez, za sprawą nabytego doświadczenia udało mu się wyspecjalizować przede wszystkim w przygotowywaniu naprawdę wyjątkowych i naprawdę niepowtarzalnych wesel. I to wesel wszelkiej maści!
Duża sala weselna Łódź umieszczona w przestronnym łódzkim kompleksie to taka czysta biała kartka, na której każdy może namalować własną historię. Oczywiście z pomocą osób tworzących Dwór Artusa. Współpraca z tą placówką zawsze przebiega pomyślnie i za każdym razem umożliwia stworzenie wesela, o jakim rzeczywiście się marzyło - czy to będzie huczna impreza z balonami, serpentynami i wszelkimi innymi atrakcjami, przygotowana na sto lub dwieście osób, czy to będzie elegancki obiad dla samych rodziców i teściów.
Żadnemu klientowi nie narzuca się swojej koncepcji, tylko wsłuchuje się w jego potrzeby i pragnienia. To sprawia, że każde wesele zorganizowane na Dworze Artusa musi się udać.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Malaga

Szukasz sali weselnej, która będzie wyjątkowa? Malaga doskonale odzwierciedli Twoje potrzeby! Jesteśmy przekonani, że możemy stworzyć wymarzone wesele dla każdej młodej pary. Jeżeli chodzi o szczegóły...

Karczma Bida w Lublinie

Miłośników tradycyjnej kuchni polskiej planujących pobyt w okolicy Bogucina, Bolesławia lub Opola zachęcamy do wizyty w jednej z trzech naszych restauracji. Karczma Bida wyróżnia się niepowtarzalnym w...