Katalog firm

Dwór Artusa

Dwór Artusa to wyjątkowe miejsce, które nie tylko urzeka swoim pięknem, ale również zapewnia niezapomniane chwile. Przepiękna okolica jak również profesjonalna obsługa sprawiają, że każdy kto decyduje się na organizację imprezy czy przyjęcia w tej lokalizacji nie będzie zawiedziony. Doświadczenie obsługi sprawia, że jest ona w stanie spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

Catering

Dawniej catering Łódź kojarzył się z wielkimi uroczystościami firmowymi i wystawnymi przyjęciami zarezerwowanymi dla nielicznych. Dzisiaj ta sytuacja ma się zupełnie inaczej, zamawianie cateringu na mniejsze imprezy okolicznościowe jest dostępne dla większej ilości osób.
Catering to bardzo wygodne rozwiązanie przy organizacji imprez firmowych, komunii, chrzcin, wesel i innych imprez okolicznościowych. Główną zaletą cateringu jest to, że sami nie musimy przygotowywać jedzenia samemu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić czas, pieniądze i stres związany z własnoręcznym przygotowaniem potraw. Firmy mogą poszczycić się szeroką ofertą potraw i wieloma udogodnieniami dietetycznymi.
Z menu Dworu Artusa możemy wybrać potrawy na ciepło, zimno, gotowe przekąski i desery. Z łatwością stworzymy własna kartę dań, a dania będą doskonale dopasowane do okazji. Podczas podejmowania decyzji możemy liczyć na fachową pomoc doradców. Dzięki temu organizacja sfery gastronomicznej przebiegnie w profesjonalny sposób.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Miłośników tradycyjnej kuchni polskiej planujących pobyt w okolicy Bogucina, Bolesławia lub Opola zachęcamy do wizyty w jednej z trzech naszych restauracji. Karczma Bida wyróżnia się niepowtarzalnym w...