Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals i Instytutem Biologii Medycznej PAN. Zatrudniając doświadczonych specjalistów, gwarantuje wysoką jakość usług.

Testy Covid dla firm

Każda firma działająca na rynku polskim obecnie zmaga się z wieloma trudnościami, wynikającymi z pandemii i wprowadzanych obostrzeń. Aby uniknąć długich przestojów w normalnej pracy, coraz to więcej laboratoriów oferuje testy COVID dla firm Łódź. Jest to jeden z najlepszych sposobów na to, aby upewnić się, że pracownicy firmy nie są zarażeni i zatem nie stanowią niebezpieczeństwa dla siebie czy też klientów.
Proteon to laboratorium warszawskie, które oferuje testy COVID dla firm od dłuższego czasu. Szybko zdobyło opinię bardzo profesjonalnego i precyzyjnego, ponieważ wyniki testów tam zrobionych są niemalże w 100% wiarygodne. Jest to zasługa surowych standardów jakościowych, jakich trzymają się pracownicy tego laboratorium.
Jako że zapotrzebowanie na jak najszybciej wykonywane testy jest obecnie ogromne, Proteon nieustannie stara się usprawniać swoje działanie. Wyniki testu są gotowe po zaledwie 1 dniu od otrzymania próbek. Pragnąc przebadać całą firmę na COVID, oferta Proteon jest najlepszym wyborem.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokryno...