Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals i Instytutem Biologii Medycznej PAN. Zatrudniając doświadczonych specjalistów, gwarantuje wysoką jakość usług.

Test genetyczny Covid

Proteon Zdrowie jest laboratorium, które stawia na innowacyjność w ochronie zdrowia ludzkiego. Firma tworzona jest przez zespół ekspertów z dziedziny medycyny, mikrobiologii, genetyki laboratoryjnej i biologii molekularnej. Oferujemy Państwu test genetyczny Covid Łódź na koronawirusa w konkurencyjnych cenach.
Koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę układu oddechowego covid-19, która w części przypadków ma ciężki przebieg. Jedyną metodą rozpoznawania choroby jest wykonywanie testów. Światowa Organizacja Zdrowia rekomenduje testy wykrywające materiał genetyczny w próbce od pacjenta, ponieważ taki rodzaj testów jest najbardziej czuły. W Proteon Zdrowie na terenie Warszawy i Łodzi mają Państwo możliwość wykonania takich testów.
Test genetyczny covid wykonują Państwo samodzielnie, a następnie dostarczają do punktów odbioru lub zamawiają wyspecjalizowanego kuriera, który odbiera próbkę. Testy dostępne są również w pakietach po kilka sztuk. Nie bądźmy obojętni na sytuację epidemiologiczną wokół nas. Mamy wpływ na to, kiedy skończy się pandemia.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokryno...