Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals i Instytutem Biologii Medycznej PAN. Zatrudniając doświadczonych specjalistów, gwarantuje wysoką jakość usług.

Test Covid RT-PCR

Spośród różnego rodzaju testów jakie można wykonać, aby potwierdzić infekcję, test COVID RT-PCR Łódź z całą pewnością daje najbardziej pewne wyniki. Dlatego też większość osób, które pragną dowiedzieć się, czy są zakażone czy też nie, decyduje się zlecić wykonanie testu takiego typu.
W Warszawie działa laboratorium Proteon, które w swojej ofercie zapewnia wykonanie testu na COVID. Jest to opcja często wybierana zarówno przez osoby prywatne, jak i przez właścicieli firm, którzy zlecają testy dla swoich pracowników. Proteon jest polecany ze względu na wysoką wiarygodność wszystkich otrzymanych wyników, a także szybkość z jaką wyniki te są udostępniane. Wystarczy bowiem poczekać zaledwie 24 godziny, a rezultaty testu będą już gotowe do odbioru i analizy.
Proteon oferuje test COVID RT-PCR w bardzo atrakcyjnej cenie, która jest kolejnym powodem dla którego tak wiele osób z chęcią decyduje się skorzystać z usług właśnie tego laboratorium. To najlepsze miejsce na test jakie można znaleźć w Warszawie.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokryno...