Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals i Instytutem Biologii Medycznej PAN. Zatrudniając doświadczonych specjalistów, gwarantuje wysoką jakość usług.

Cena testu na koronawirusa

Dużo osób woli obecnie przetestować się na koronawirusa prywatnie, nawet jeżeli wiąże się to z pewnym kosztem. Na szczęście w ostatnich miesiącach test na koronawirusa cena Łódź stopniowo spadała, dzięki czemu coraz więcej ludzi może z nich skorzystać.
W warszawskim laboratorium Proteon cena testu na koronawirusa od początku była na wyjątkowo rozsądnym poziomie. Można to zauważyć przy porównywaniu oferty tej firmy z innymi ofertami dostępnymi na rynku.
Obecnie cena testu na koronawirusa wynosi około 350 złotych. Cena ta spada, jeżeli ktoś zamówi testowanie dla pary. Wiele osób skorzystało z tej oferty przed świętami, sprawdzając czy nie stanowią zagrożenia dla bliskich, których pragnęli odwiedzić. Testy dla firm wychodzą jednak najtaniej, dlatego też Proteon cieszy się ogromną popularnością wśród przedsiębiorców, którzy chcą uniknąć długich przestojów w pracy swoich firm.
Wyniki testu są dostępne do odebrania w 24h, co jest dużym udogodnieniem dla każdego, komu zależy na czasie. Zatem Proteon to laboratorium, z którego warto korzystać.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokryno...