Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals i Instytutem Biologii Medycznej PAN. Zatrudniając doświadczonych specjalistów, gwarantuje wysoką jakość usług.

Badanie pracowników na koronawirusa

Pandemia wywarła ogromny wpływ na wszystkie aspekty życia codziennego. Dotyczy to także trybu w jakim odbywa się praca we wszystkich firmach, bez względu na to w jakich branżach one działają. Obecnie testy dla pracowników na koronawirusa są powszechnie używanym sposobem na kontrolę sytuacji zdrowotnej w firmie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, wejdź na naszą stronę https://proteonzdrowie.pl/.
Proteon Zdrowie to laboratorium z Warszawy, które od dłuższego czasu wykonuje testy na COVID-19. Laboratorium to tworzone jest przez specjalistów z dziedziny biologii molekularnej, genetyki medycznej i mikrobiologii, którzy wykorzystują swoją wiedzą i doświadczenie do tego, aby zapewnić swoim klientom najlepsze rezultaty ze wszystkich możliwych. Wszystkie zlecone w Proteon Zdrowie testy są wykonywane w wyznaczonym terminie, a wyniki szybko dostępne.
Dzięki czemu nie należy długo czekać na to, aby otrzymać istotne informacje. Kolejną zaletą korzystania z oferty Proteon Zdrowie są także ceny za wykonywane testy, które pozostają na bardzo przystępnym poziomie. Jest to zatem doskonały wybór dla każdego.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokryno...