Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals i Instytutem Biologii Medycznej PAN. Zatrudniając doświadczonych specjalistów, gwarantuje wysoką jakość usług.

Badanie genetyczne na koronawirusa

W laboratorium Proteon Zdrowie, zatwierdzonym przez Ministerstwo Zdrowia, mają Państwo możliwość wykonania testów w kierunku koronawirusa. Koronawirus SARS-CoV-2 jest przyczyną infekcji układu oddechowego Covid-19, przenoszonej drogą kropelkową, występującej obecnie na całym świecie.
Układając koncepty biznesowe lub planując podróże, warto pomyśleć o wykonaniu testu w kierunku koronawirusa. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) rekomenduje testy real-time RT-PCR wykrywające RNA wirusa w próbce pobranej od pacjenta. Wiadomo, iż test genetyczny koronawirus Łódź jest najskuteczniejszym sposobem na wykrycie obecności wirusa w organizmie. Na terenie Warszawy i Łodzi mogą Państwo zamówić test, a po samodzielnym wykonaniu dostarczyć próbkę do mobilnego punktu odbioru lub zamówić kuriera.
Testy wykonywane są również w dni weekendowe. Testy genetyczne są najlepszym sposobem na monitorowanie pandemii, ponieważ część osób przechodzi infekcję w sposób bezobjawowy. Warto badać się regularnie, gdyż nie zawsze mamy świadomość kontaktu z osobą zakażoną.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokryno...