Czy warto inwestować w fotografa na ślub?

Fotografia jest dziedziną, która często budzi bardzo pozytywne uczucia. Nawet w dobie świata wirtualnego nadal lubimy usiąść wygodnie w fotelu i z kubkiem herbaty pooglądać rodzinne albumy. Zdjęcia często towarzyszą nam od samego dzieciństwa, dlatego też wiele osób nie wyobraża sobie braku fotografa na swoim ślubie czy też fotobudki dającej radość gościom na weselu. Co szczególnie warto wziąć pod uwagę planując w przyszłości ślub i wesele? O tym w dzisiejszym artykule.

Udane zdjęcia ślubne: dlaczego warto je mieć?

Wybór fotografa ślubnego nie należy do najłatwiejszych, ale piękne zdjęcia ze ślubu i wesela stanowią wspaniałą pamiątkę na całe życie. Jeżeli włożycie je do albumu, za kilka lat być może będą oglądać je wasze dzieci. Udane fotografie możecie również oprawić w ramki i umieścić ma ścianie w przedpokoju czy w salonie. Wtedy codziennie będziecie mogli przypominać sobie o tym wspaniałym dniu oraz o przysiędze, w której obiecaliście sobie miłość do końca życia. Idealnie wykonane zdjęcia ślubne w Łodzi mogą być też wspaniałą przygodą dla Was jako Pary Młodej – profesjonalna sesja w mieście w wyjątkowych strojach z pewnością wprawi Was w doskonały nastrój i przypomni dlaczego powiedzieliście sobie „tak”.

Plener, czyli zdjęcia w terenie z pięknym tłem

Ślubne sesje plenerowe to coś, na co decyduje się coraz więcej par. Na jaki rodzaj zdjęć Wy się zdecydujecie? Do wyboru macie naprawdę wiele ciekawych opcji, np.:

Plenerowe zdjęcia stanowią coś, z czego naprawdę nie warto rezygnować – zwłaszcza, że właściwie każda pora roku w Polsce sprzyja tego rodzaju zdjęciom. Pierwszy śnieg, kolorowe jesienne liście, zieleń budząca się do życia po zimie oraz wakacyjne wschody i zachody słońca wspaniale wyglądają w aparacie.

A może reportaż? Oryginalny sposób na uwiecznienie historii Waszego ślubu

Nie lubicie pozowanych zdjęć? Reportaż ślubny to wspaniały pomysł przede wszystkim dla tych Par Młodych, którym zależy na dokładnych wspomnieniach. Fotograf może dyskretnie towarzyszyć Wam w czasie przygotowań ślubnych, podczas ceremonii i całego wesela po to, aby ze zrobionych zdjęć ułożyć piękną historie bez słów. Fotografie ślubne ułożone w odpowiedni sposób mogą przypomnieć Wam po kilku czy nawet kilkunastu latach jak dokładnie wyglądał ten dzień, w którym zdecydowaliście się przyjąć siebie nawzajem takimi, jakimi jesteście.

Foto-atrakcje dla gości: fotobudka na weselu

Zaplanowaliście w swoim budżecie ślubnym kwotę na atrakcję, ale wiecie dokładnie na co ją przeznaczyć? Fotobudka dla gości będzie wspaniałym rozwiązaniem i miłym uczczeniem obecności waszych bliskich. Co ważne, fotobudka może zostać przez Was spersonalizowana, dlatego pamiątkowe zdjęcia będą miały naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Fotografie z Waszymi inicjałami czy datą ślubu to tylko jedna z wielu możliwych opcji. Decydując się na wynajem fotobudki z foto24.com.pl w pakiecie cały zestaw zabawnych ozdób dla gości, dzięki którym ich zdjęcia mogą być jeszcze bardziej zabawne. Wąsy, czapki, przeskalowane okulary, maski oraz peruki sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej udana bez nadszarpywania dodatkowo Waszego budżetu. Nieograniczona liczba zdjęć drukowanych na miejscu oraz stałe towarzystwo animatora sprawiają, że ta atrakcja może się sprawdzić nawet przy dużej ilości dzieci na weselu.