Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Nasza firma to profesjonaliści w dziedzinie zarządzania nieruchomościami. Mamy duże doświadczenie jako zarządca nieruchomości Łódź. Dysponujemy systemem radiowego odczytu wodomierzy co znacznie ułatwia sposób zarządzania i kontaktu z lokatorami. Podejmujemy się zarządzania nieruchomościami prywatnymi, komercyjnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi.

Zarządzanie nieruchomościami

Osoby zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi mają do wykonania mnóstwo, bardzo istotnych zadań. Przede wszystkim zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi ma na celu podjęcie wszelkiego rodzaju czynności, prowadzących do ugruntowania pozycji danego obiektu na rynku nieruchomości. Im lepsza pozycja, tym nieruchomość staje się bardziej konkurencyjna, co w bardzo dużym stopniu przekłada się na cenę jej wynajmu czy zakupu.
Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, ze względu na swoją specyfikę wymaga posiadania ogromnej wiedzy z wielu dziedzin, przede wszystkim związanych z prawem, ekonomią czy marketingiem. Niezbędne będzie również staranne zapoznanie się nie tylko z lokalnym rynkiem nieruchomości, ale również i tym krajowym. Ta wiedza niezbędna będzie po to, by możliwe było dostosowanie obiektu do warunków panujących w danym momencie na rynku nieruchomości.
Obecnie zarządzenie nieruchomościami komercyjnymi może być nieco ułatwione, dzięki możliwości zastosowania najnowocześniejszych systemów informatycznych, zwiększających efektywność pracy w tym zakresie. Jeśli interesuje Cię zlecenie zarządzania nieruchomościami w Łodzi, to zapoznaj się z naszą ofertą na stronie http://www.administratorlodz.pl/.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536-954-123


Podobne firmy

Domoteka

Domoteka to gdańskie biuro nieruchomości, które wyróżnia się na rynku swoją szeroką ofertą i profesjonalnym podejściem do klienta. Wśród ofert znajdują się mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, a t...

Business Centre

Najlepszy lokal biurowy to ten, który jest dobrze skomunikowany i nowoczesny. Nasza firma Business Centre oferuje powierzchnie biurowe w samym centrum Łodzi. Zapoznaj się z naszą ofertą. Mamy do dyspo...