Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokrynolog i wielu innych specjalistów. Osoby chcące ratować swoje zdrowie mogą liczyć przy tym na wysokiej jakości sprzęt i duże zaangażowanie doświadczonej kadry.

Uszkodzenia ścięgien

Uszkodzenia ścięgien zazwyczaj są wynikiem kontuzji i mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. Dlatego też konieczne jest uzyskanie porady od doświadczonego ortopedy. Firma OrtoGo to prywatna klinika medyczna, która ma swoje oddziały zarówno w Warszawie, jak i w Płocku. Jej specjalnością jest przede wszystkim ortopedia, choć pracują tam również inni doświadczeni lekarze. Zapoznaj się z całą naszą ofertą na stronie https://ortogo.pl/specjalizacje/ortopedia-i-traumatologia/uszkodzenia-i-kontuzje-sciegien.
Uszkodzenia ścięgien mogą być leczone w różny sposób, a porady o najlepszej strategii leczenie może zapewnić tylko dobry ortopeda. Z myślą o tym, aby każdy pacjent miał dostęp do opieki medycznej o najwyższym poziomie, klinika OrtoGo zapewnia konsultacje tylko ze specjalistami o wieloletnim stażu i nieskazitelnej reputacji. Dzięki ich pomocy każdy może zadbać o swoje stawy i ścięgna i raz na zawsze pożegnać problemy ortopedyczne.
Porady i konsultacje w OrtoGo są rozsądnie wycenione, co zapewnia, że każdy ma dostęp do świadczonej tam opieki medycznej. Jest to więc prywatna klinika, o której powinien usłyszeć każdy pacjent.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520


Podobne firmy

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmac...