Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokrynolog i wielu innych specjalistów. Osoby chcące ratować swoje zdrowie mogą liczyć przy tym na wysokiej jakości sprzęt i duże zaangażowanie doświadczonej kadry.

Łokieć tenisisty

Choć nazwa tego schorzenia wskazywałaby, że dotyczy ono fanów tego sportu, nie jest to do końca prawda. Rzeczywiście tenisiści są na tę przypadłość szczególnie narażeni, jednak przyczyną nie jest sama dyscyplina.
Dysfunkcję powoduje przeciążenie stawu łokciowego powtarzającymi się i występującymi długotrwale ruchami naprzemiennymi zginania i prostowania lub pronacji i supinacji (czyli obrót do wewnątrz i na zewnątrz). Grupą ryzyka są zawody takie jak pracownicy biurowi, informatycy, mechanicy, fryzjerzy, ślusarze, dentyści czy fizjoterapeuci. Do objawów bólowych mogą także doprowadzić czynności dnia codziennego, bazujące na częstym zgięciu i wyproście stawu.
Ponieważ dolegliwości, jakie powoduje łokieć tenisisty Warszawa są dotkliwe i znacząco utrudniają wykonywanie podstawowych codziennych zadań, warto szybko wprowadzić leczenie. Podstawą jest zaprzestanie wykonywania wywołującej ból czynności i odciążenie ręki. W niektórych przypadkach nie obejdzie się bez wizyty u specjalisty i zabiegów z zakresu fizjoterapii.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520


Podobne firmy

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmac...