Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokrynolog i wielu innych specjalistów. Osoby chcące ratować swoje zdrowie mogą liczyć przy tym na wysokiej jakości sprzęt i duże zaangażowanie doświadczonej kadry.

Leczenie stawów łokciowych

Stawy łokciowe grają kluczową rolę w wykonywaniu codziennych obowiązków. Są one niezbędne przy robieniu nawet najprostszych ruchów. Dlatego też ich kondycja po kontuzji jest czymś, co warto dokładnie sprawdzić.
Szeroki zakres leczenia stawów łokciowych Warszawa to specjalność OrtoGo. Jest to klinika ortopedyczna, która oferuje prywatną opiekę medyczną dla pacjentów z Płocka i Warszawy. Choć jej oferta jest bardzo szeroka i zapewnia konsultacje w różnych dziedzinach medycyny, ortopedia jest najważniejsza w działalności tej kliniki. Pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy wykorzystują innowacyjne metody lecznicze. Celem jest zapewnienie, że pacjent cieszy się jak najlepszym zdrowiem.
Wszystkie świadczone tam usługi medyczne są wycenione tak, aby jak najwięcej pacjentów miało do nich dostęp. Oddziały kliniki OrtoGo cieszą się dużą popularnością, a wszyscy byli pacjenci wystawiają temu ośrodkowi same pozytywne opinie. Jest to więc klinika ortopedyczna, do której warto trafić w przypadku jakichkolwiek problemów ze stawami.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520


Podobne firmy

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmac...