Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to miejsce, w którym można liczyć zarówno na teleporady, jak i na ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Na pacjentów czeka tu chirurg naczyniowy, ortopeda, internista, endokrynolog i wielu innych specjalistów. Osoby chcące ratować swoje zdrowie mogą liczyć przy tym na wysokiej jakości sprzęt i duże zaangażowanie doświadczonej kadry.

Leczenie schorzeń biodra

Centra Medyczne OrtoGo oferują najwyżej jakości zabiegi wykonywane przez zespół naszych specjalistów z wielu dziedzin: m.in. ortopedii i traumatologii oraz ortopedii dziecięcej, reumatologii, neurochirurgii oraz wielu innych odpowiadających na potrzeby naszych Pacjentów.
Wykonujemy m.in. badania USG — USG tarczycy, jamy brzusznej, piersi, ślinianek, bioderek, gdy konieczne jest leczenie schorzeń biodra Warszawa u najmłodszych pacjentów. Wykonujemy także specjalistyczne USG narządów ruchu, USG żył górnych i dolnych, USG aorty brzusznej i tętnic biodrowych, a także tętnic szyjnych i kręgowych)
Posiadamy także punkty pobrań i laboratoria a nasi pacjenci mają możliwość skorzystania z konsultacji lekarskich i badań laboratoryjnych. W przeprowadzanych zabiegach wykorzystujemy także osocze bogatopłytkowe i kwas hialuronowy.
W Centrach Medycznych OrtoGo oferujemy naszym pacjentom także kompleksową rehabilitację. Nasi specjaliści pomagają w przypadku: schorzeń neurologicznych, urazów kręgosłupa, urazów czy zapalenia stawów, astmy, mukowiscydozy, chorób płuc czy rehabilitacji pozawałowej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520


Podobne firmy

Proteon Pharmaceuticals

Proteon Zdrowie z siedzibą w Warszawie wykonuje testy genetyczne RT-PCR na covid-19. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Współpracuje z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmac...