Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Salony optyczne Ocular Canada zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Tylko u nas zapewnicie sobie kompleksowe badanie oczu. Pomożemy Wam dobrać najładniejsze oprawy światowych marek, które będą do Was idealnie pasowały. Oferujemy Wam również soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne i inne akcesoria optyczne.

Soczewki kontaktowe

Jeżeli mają Państwo mniejsze lub większe problemy ze wzrokiem, to jeszcze dziś odwiedźcie stronę naszego salonu optycznego i sprawdźcie nasze oryginalne soczewki. W dzisiejszych czasach oczy narażone są na bardzo wiele niebezpieczeństw, dlatego też warto postawić na kompleksową ochronę wzroku.
Oferujemy najlepsze na rynku soczewki okularowe, których nie znajdą Państwo w żadnej konkurencyjnej ofercie sprzedażowej. Polecamy przede wszystkim soczewki jednoogniskowe, które przeznaczone są do widzenia bliskich albo dalekich odległości. Jeżeli nie wiedzą Państwo jeszcze jakie soczewki wybrać z naszej bogatej oferty sprzedażowej, to służymy profesjonalnym doradztwem.
Jako jedna z niewielu firm w Polsce sprzedajemy niezawodne soczewki fotochromowe, które doskonale reagują na światło i automatycznie przyciemniają się pod wpływem promieni słonecznych - ich opis znajduje się na stronie http://www.ocularcanada.pl/optyk-rzeszow. Jest to najlepszy wybór dla tych osób, które mają bardzo wrażliwe i delikatne oczy. U Nas znajdą Państwo także modne soczewki polaryzacyjne, które są najlepszym wyborem dla kierowców.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85