Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Salony optyczne Ocular Canada zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Tylko u nas zapewnicie sobie kompleksowe badanie oczu. Pomożemy Wam dobrać najładniejsze oprawy światowych marek, które będą do Was idealnie pasowały. Oferujemy Wam również soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne i inne akcesoria optyczne.

Okulary

W każdym salonie optycznym w Gdańsku możesz kupić okulary. Nie w każdym jednak znajdziesz je w tak dobrych cenach, jak w Ocular Canada. U nas na wiosnę promocje rozkwitają od rana do wieczora, przez siedem dni w tygodniu. Oprawki w konkurencyjnych cenach, dostarczane od światowych producentów, zdobędziesz tutaj o wiele taniej, niż w innych salonach.
Mamy na przykład okulary marki Ray Ban, Prada czy Oakley. Ich oprawy odznaczają się przede wszystkim doskonałym odwzorowaniem europejskich i globalnych trendów w modzie damskiej oraz męskiej. Optyk w Gdańsku sprawi, że poczujesz się jak gwiazda w swoich nowych okularach. Oczywiście zadbamy również o względy nie tylko wizualne, ale zdrowotne. Przeprowadzone przez specjalistę badanie diagnostyczne da Ci rzetelną informację na temat stanu wzroku.
Wchodząc na naszą witrynę http://www.ocularcanada.pl/optyk-gdansk dowiesz się, w którym salonie Ocular Canada odbywają się aktualnie darmowe badania wzroku. Przyjdź do nas i zapisz się na spotkanie z optykiem. Badanie nie trwa długo, a daje wiarygodną odpowiedź na pytanie, czy powinienem nosić okulary bądź szkła kontaktowe?

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85