Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Salony optyczne Ocular Canada zapraszają do skorzystania ze swoich usług. Tylko u nas zapewnicie sobie kompleksowe badanie oczu. Pomożemy Wam dobrać najładniejsze oprawy światowych marek, które będą do Was idealnie pasowały. Oferujemy Wam również soczewki okularowe, okulary przeciwsłoneczne i inne akcesoria optyczne.

Badanie wzroku

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma mniejsze lub większe problemy ze swoim wzrokiem, dlatego też warto odwiedzić porządny salon optyczny, aby raz na zawsze pozbyć się tego kłopotu i poprawić komfort swojego życia. Doświadczony optyk Lublin pomoże Państwu wybrać idealne okulary, dzięki którym będziecie mogli normalnie funkcjonować, a wzrok nie będzie się męczyć nawet podczas dużego wysiłku.
W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo nie tylko soczewki okularowe, ale również soczewki kontaktowe, które w ostatnim czasie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami i doświadczonymi stylistami, którzy pomogą wybrać Państwu idealne okulary. Na pierwszy rzut oka zakup nowych oprawek może wydawać się bardzo prostym zadaniem, ale sytuacja wygląda zupełnie inaczej.
Każdy człowiek ma inną twarz i do każdej sylwetki pasują zupełnie inne oprawki. Zachęcamy także do polubienia naszych profili społecznościowych, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z najnowszą ofertą naszej firmy i wszelkimi promocjami.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85