Katalog firm

Kategorie


Nutura

Sklep online Nutura zaprasza na zakupy osoby poszukujące zdrowych i naturalnych produktów spożywczych. Podstawę asortymentu stanowią tu masła orzechowe w różnych smakach. Ofertę uzupełniają oleje roślinne i batony owocowo-orzechowe. Wszystkie produkty wyróżniają się brakiem sztucznych dodatków, co podnosi ich wartość odżywczą.

Masło z migdałów

Masło orzechowe z migdałów to produkt stworzony specjalnie dla osób, które cenią sobie niepowtarzalne smaki i oczywiście miłośników migdałów. Migdały są źródłem cennych substancji odżywczych. Zawierają zdrowe kwasy tłuszczowe, magnez, błonnik i amigdalinę, która przeciwdziała powstawaniu chorób nowotworowych. Migdały korzystanie wpływają także na serce i obniżają poziom cholesterolu. Dlaczego więc nie dodać ich do naszego zdrowego masła orzechowego?
Jest to również zdrowe źródło białka, błonnika i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nasze masło orzechowe z migdałów składa się tylko z naturalnych i zdrowych składników. W składzie brak jest soli, cukrów, utwardzaczy palmowych i wszelkich innych ulepszaczy. Nasze masło powstało z prażonych, nieblanszowanych migdałów.
Przekonaj się o tym, że masło orzechowe może być zdrowej. Daj się zaskoczyć niesamowitym smakiem migdałów. Nasze produkty przeznaczone są dla osób, które dbają o zdrową dietę, potrzebują dodatkowego źródła energii. Mogą z nich korzystać także kobiety w ciąży.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...