Katalog firm

Nutura

Sklep online Nutura zaprasza na zakupy osoby poszukujące zdrowych i naturalnych produktów spożywczych. Podstawę asortymentu stanowią tu masła orzechowe w różnych smakach. Ofertę uzupełniają oleje roślinne i batony owocowo-orzechowe. Wszystkie produkty wyróżniają się brakiem sztucznych dodatków, co podnosi ich wartość odżywczą.

Masło migdałowe

Oferta prężnie rozwijającego się sklepu internetowego, realizującego zamówienia na terenie całego kraju, obejmuje szeroką gamę naturalnych produktów - przede wszystkim różnego rodzaju maseł orzechowych. Sprzedawca proponuje masła powstałe na bazie wysokiej jakości surowców - orzechów ziemnych, laskowych, włoskich, jak również nieblanszowanych prażonych migdałów.
Produkty nie zawierają sztucznych dodatków w postaci oleju palmowego, soli czy cukru. Dlatego stanowią w pełni wartościowe pożywienie odpowiednie dla kobiet w ciąży, osób intensywnie uprawiających sport czy po prostu pragnących prowadzić zdrowy, zrównoważony tryb życia.
Czy będzie to masło orzechowe z kawałkami orzechów czy masło migdałowe sklep wychodzi na przeciw potrzebom wymagających klientów i zapewnia produkt bogaty w witaminy oraz minerały. Masło z orzechów laskowych dzięki wysokiej zawartości witaminy E zainteresować może przyszłe mamy, a masło z migdałów obfitujące w wapń, magnez, potas i cynk ostro trenujących sportowców.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...