Katalog firm

Natur House

Chcesz przytyć, schudnąć lub dowiedzieć się, jak utrzymać zgrabną sylwetkę? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Dietetycznego Naturhouse w Łodzi. Nasz dietetyk pomoże Ci zadbać o figurę, ułoży dietę dopasowaną do potrzeb organizmu i dobierze naturalną suplementację. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.

Układanie diet

Zapraszamy do odwiedzenia Natur House, które położone jest w Galerii Widzewskiej. Bardzo wiele osób w dzisiejszych czasach zmaga się ze znaczną otyłością lub nadwagą. Chcą pozbyć się zbędnych kilogramów ale zupełnie nie wiedzą jak się za to zabrać. W takich przypadkach zawsze pomaga doświadczony dietetyk Łódź, który obejmie opiekę nad osobami zmagającymi się z otyłością. Jeżeli i Wy szukacie takie doświadczonego specjalisty, to w naszym centrum na pewno go znajdziecie.
Zapraszamy na pierwszą wizytę, podczas której będziemy mogli Was poznać. Wy również będziecie mogli poznać nasz zespół oraz metody naszej pracy. Zapewniamy Was, że wszystkie kuracje, jakie Wam zaproponujemy są bezpieczne dla Waszych organizmów i jedynym efektem będzie utrata wszystkich niepotrzebnych kilogramów.
Wystarczy tylko, że obdarzycie nas zaufaniem a my zabierzemy się za przygotowanie dla Was indywidualnego planu odchudzania. Razem zdziałamy wiele. Przekonacie się, że już niedługo będziecie mogli cieszyć się zupełnie odmienioną sylwetką.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33