Katalog firm

Muzzy

Muzzy to sklep, gdzie znajdziecie piżamy damskie oraz męskie w bardzo niskich cenach. Jeżeli szukacie idealnej piżamy, a do tej pory nie znaleźliście nic ciekawego, to oferujemy Wam nasze produkty. Mamy dla Was coś wygodnego na każdą porę roku. Krótkie piżamy, ciepłe na zimę, tuniki, koszule - zapraszamy!

Koszule do karmienia

Kobiety, które na czas karmienia piersią szukają jakiś wygodnych ubrań powinny odwiedzić stronę https://muzzy.pl/kategoria-produktu/koszule-do-karmienia/. Znajdą tam bogaty wybór odzieży przeznaczonej dla matek karmiących. Koszule do karmienia zapewniają wygodę, poczucie swobody oraz nie krępują ruchów. Dystrybutor podkreśla wysoką jakość materiałów, z których są one wykonane - mowa o bawełnie, która posiada atesty 'Przyjazna dla człowieka', 'Przyjazna dla dziecka' oraz 'Przyjazna dla niemowlęcia'.
Zaznacza przy tym, że opisywana odzież powstaje w polskich fabrykach, co sprawia, że łatwo można przyjrzeć się warunkom tam panującym oraz samemu procesowi ich szycia. W przypadku odzież produkowanej w Azji nie jest to możliwe. Koszule dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Sprawia to, że każda mama znajdzie tu coś, co jej odpowiada.
Czerwona kopertowa tunika, koszula w groszki lub rozpinana z nadrukowanym kotem to tylko kilka przykładów. Warto także podkreślić, że ceny oferowanych towarów nie są zbyt wygórowane.

Kontakt

Ulica: Kombajnowa 3

Kod: 95-030

Miejscowość: Stara Gadka

http://muzzy.pl/

E-mail: marcin.delag@onet.pl

Tel.:


Podobne firmy

M-Max

M-Max to firma, która zajmuje się sprzedażą bardzo wygodnych piżam. Jeżeli szukacie czegoś wygodnego do spania, to w naszej ofercie znajdziecie na pewno jakieś dobre piżamy dla siebie. Polecamy Wam te...